Zdjęcia ślubne Wrocław


Zdjęcia ślubne Wrocław

Jako fotograf ślubny Krzysztof Koźmiński swoją ofertę skierować chciałbym do Narzeczonych, którzy za chwilę wstąpią w związek małżeński i chcą, aby ten niezwykły i jeden z najważniejszych w ich życiu dni został uwieczniony na profesjonalnie wykonanych i pełnych emocji fotografiach. Wykonuję zdjęcia ślubne we Wrocławiu, jego okolicach, jak i wielu innych zakątkach Polski.

Moją silną stroną jest nie tylko ogromne doświadczenie i dziesiątki obsłużonych wesel. Za największy swój walor uważam to, że fotografia weselna jest dla mnie prawdziwą pasją i czuję, że robię to przede wszystkim z powołania. Oczywiście nie ograniczam się tylko i wyłącznie do swoich kwalifikacji, doświadczenia czy umiejętności. Doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że najważniejsi są tutaj sami Klienci, dlatego też gorąco zachęcam ich do wyrażania swoich opinii, próśb czy też stawiania mi jakichś wymagań. Każda taka wskazówka jest bezcenna i przekłada się na oryginalne i pełne emocji zdjęcia, na których moim klientom zależy najbardziej.

Uwieńczeniem naszej pracy jest natomiast sesja w plenerze. Plener w zależności od Państwa wyboru może odbyć się w miejscu wcześniej wyselekcjonowanym lub też zasugerowanym przeze mnie. Biorąc pod uwagę tę drugą opcję, każdej Parze Młodej oferuję co najmniej kilka bardzo różnych od siebie miejsc, w których odbyć się może taka sesja. Niezależnie od wyboru gwarantuję, że na Waszych zdjęciach uchwycę Miłość, Szczerość, Szacunek, Radość i wszystkie inne uczucia Wam towarzyszące.

Krzysztof Koźmiński – zdjęcia ślubne Wrocław!

Chalk_facebookChalk_pinterest

Nowości na blogu

 

    Zapisz

    Zapisz