Zdjęcia na ślub Wrocław

Zdjęcia na ślub Wrocław

Nazywam się Krzysztof Koźmiński i zajmuję się fotografią ślubną. Do współpracy zapraszam wszystkie Młode Pary, których interesują profesjonalnie wykonane zdjęcia na ślub we Wrocławiu i jego okolicach, choć w swoim portfolio mam również obsługę przyjęć w innych zakątkach Polski.

Ze swojej strony mogę Państwu zagwarantować zdjęcia, które będą wyrażały wszystkie towarzyszące Wam i Waszym bliskim czy Gościom tego dnia emocje. Na fotografiach uwiecznię to, co w tym dniu najważniejsze: Miłość, Radość, Wzruszenie. Tak podczas samego przyjęcia weselnego, jak i dużo wcześniej – podczas przygotowań czy już w domu sakralnym, kiedy to Miłość i Wierność przyrzekać będziecie sobie przed Bogiem.

W pakiecie weselnym znajduje się także sesja plenerowa. Tu również jestem do Państwa dyspozycji i mogę pomóc w wyborze odpowiedniego miejsca, jeżeli dotychczas nie ustaliliście, gdzie ma się ona odbyć. Gwarantuję tu elastyczność. Tak przy wyborze terminu, jak i samego miejsca. Kontakty i duże doświadczenie pozwolą mi zabrać Państwa w miejsca, które będą znakomitym tłem dla tych najważniejszych dla wielu Nowożeńców fotografii weselnych.

Na każdym etapie współpracy gorąco zachęcam również do stawiania swoich wymagań, ustosunkowania próśb czy zadawania pytań. Moje doświadczenie pozwala mi sądzić, że w sytuacji, kiedy obie strony są pewne swego i wiedzą czego oczekiwać zdjęcia są najlepsze i satysfakcjonują wszystkich.

Fotograf Krzysztof Koźmiński – sesje narzeczeńskie, plener, ceremonia ślubna, zdjęcia na ślub – Wrocław, okolice, cała Polska! Zapraszam Serdecznie!

Chalk_facebookChalk_pinterest

Nowości na blogu

 

    Zapisz

    Zapisz