opinie

Pan Krzysztof jest bardzo sympatyczną i zaangażowaną w swoją pracę osobą. Ma dużo pomysłów i jest elastyczny, nie jest dla niego problemem dojazd zarówno na ceremonię, oddaloną o kilkaset kilometrów, na sesję ślubną w innym miejscu czy chodzenie po górach z aparatem, aby uwiecznić moment w odpowiednim miejscu. Ze względu na dzielącą nas odległość, umowę otrzymaliśmy i bezproblemowo odesłaliśmy pocztą. Miłym prezentem była sesja narzeczeńska, której wcześniej nie planowaliśmy. Po otrzymaniu, zdecydowaliśmy się i uznaliśmy, że to świetny pomysł. W ten sposób można zapoznać się z fotografem, oswoić z aparatem i zobaczyć jak to wszystko wygląda w praktyce. Taka sesja rozluźnia przed tym ważnym dniem i pokazuje na co później zwracać uwagę we współpracy. Pan Krzysztof dba o zadowolenie pary, zwraca uwagę na indywidualne potrzeby, elastycznie dobiera terminy (oczywiście w miarę możliwości obu stron) i odpowiednio wcześniej ustala szczegóły. Miłym akcentem było konsultowanie efektów przed wstawieniem do galerii czy zleceniem wykonania albumu. Jest otwarty na sugestie. Obróbka zdjęć jest bardzo profesjonalna. Album to nasza najpiękniejsza pamiątka, chętnie do niego zaglądamy, wspominając ten wspaniały dzień. Osobiście będziemy polecać Pana Krzysztofa.        

Natalia i Dominik

Bardzo cieszymy się, że podczas poszukiwań dobrego Fotografa na tak ważne i wzniosłe wydarzenie w życiu, jakim jest Ślub, natrafiliśmy na Pana Krzysztofa, który okazał się być świetnym Fachowcem i dla którego słowo ‘JAKOŚĆ’ ma ogromne znaczenie. Pan Krzysztof zawsze zwracał uwagę na każdy drobny szczegół, na każde ujęcie, każde zdjęcie było ważne, więc wszystkie stały się dzięki temu idealne. Jesteśmy bardzo zadowoleni nie tylko z samej jakości wykonanej usługi (przepięknych zdjęć, oprawy albumu ślubnego, doboru zdjęć, które tworzą nasze najpiękniejsze wspomnienie), ale również z samego przebiegu współpracy. Na pierwszym spotkaniu przy podpisywaniu umowy otrzymaliśmy wszystkie pełne i rzetelne informacje, mogliśmy również zobaczyć przykładowy Album i ocenić jakość wykonanych zdjęć. Wszelkie ustalenia telefoniczne (dogadywane terminy/ godziny spotkań do sesji narzeczeńskiej, ceremonii ślubnej, pleneru….) zawsze znalazły odzwierciedlenie w rzeczywistości. Pan Krzysztof jest Fachowcem w swoim Zawodzie i każdy element współpracy jest dla niego ważny, dlatego też cieszymy się z naszej decyzji, dokonanej w 2017roku i możemy jak najbardziej zarekomendować współpracę z Panem Krzysztofem dla każdego, kto chciałby w jak najlepszy sposób uwiecznić swoje najpiękniejsze chwile w życiu. My ślicznie dziękujemy Panie Krzysztofie za Nasze Najpiękniejsze Wspomnienie na Kartach tego Wyjątkowego Albumu.

Agata i Tomasz

Nad treścią naszej opinii zastanawialiśmy się dosyć długo- bo jakże określić w kilku słowach tak profesjonalne podejście Pana Krzysztofa i wspaniałe ujęcia ślubne, które będą dla nas pamiątką na całe życie? Talent+Pasja- to cały Pan Krzysztof! To dlatego zrobione przez niego zdjęcia są tak naturalne i piękne. Pan Krzysztof przede wszystkim kocha swoją pracę, ma mnóstwo pomysłów, a to przekłada się na jakość jego zdjęć! Od pierwszego emaila, który był zupełnie niecodzienny i przesiąknięty optymizmem - co sprawiło, że wybór fotografa stał się oczywisty - do momentu odebrania zdjęć i cudownych albumów- współpraca była wspaniałą przygodą! Pan Krzysztof dał z siebie 200%, a my nie mogliśmy wymarzyć sobie lepszego fotografa! Ślicznie dziękujemy!

Olga i Sławek

Jesteśmy niezwykle zadowoleni z każdego aspektu współpracy z Panem Krzysztofem, od samych zdjęć, poprzez niezywkłą elastyczność i dostosowanie się do naszych potrzeb, aż po pełen profesjonalizm. Nawet nasi goście byli pod wrażeniem osoby Pana Krzysztofa. Bardzo miłym zaskoczeniem był dla nas internetowy album ze zdjęcami dostępny w bardzo krótkim czasie po ślubie, dzięki niemu mogliśmy wraz z bliskimi przeżyć najważniejszy dzień w naszym życiu jeszcze raz, wciąż mając w pamięci niezliczoną ilość szczegółów. Sama sesja poślubna przebiegała w bardzo miłej atmosferze. Zaangażowanie Pana Krzysztofa przeszło nasze najśmielsze oczekiwania. Nie pracowaliśmy pod presją czasu, lecz swobodnie realizowaliśmy plan dnia w wybranych wcześniej lokalizacjach, dzięki czemu mamy zdjęcia z kilku miejsc plenerowych. Polecamy!

Dorota i Paweł

Współpraca z Panem Krzysztofem to czysta przyjemność. Już od pierwszego spotkania, poprzez sesje zdjęciowe na ślubie, weselu i w plenerze, aż do przekazania nam efektów jego pracy, nie mieliśmy zastrzeżeń do profesjonalizmu wykonanej usługi. Pan Krzysztof był bardzo elastyczny i otwarty w ustalaniu wszelkich szczegółów sesji, jak również w zaprojektowaniu albumu. Dostaliśmy bardzo dużo ciekawych zdjęć do wyboru i jesteśmy z nich naprawdę zadowoleni. Szczerze polecamy!

Renata i Grzegorz

Nasz ślub to początek naszego wspólnego życia. W myślach kreowała nam się historia tej chwili ...to był czas szczęścia i lekkiego niepokoju, czas spędzony z najważniejszymi ludźmi, którzy obdarzali nas miłością i ciepłymi słowami ... Nasze spojrzenia uwolniły wiarę i przyrzeczenie na leprze wspólne dni... ....zostało to zawarte w przepięknych fotografiach z zatrzymaniem czasu... Naszej chwili ... i naszych emocji. Dziękujemy

Magdalena i Sebastian

Pan Krzysztof od początku ujął nas elastycznością i zdolnością dostosowania się do naszych indywidualnych potrzeb. Pan Krzysztof jest typem fotografa aktywnego, jak dobry sędzia piłkarski potrafi zmaterializować się w najważniejszych momentach i dyskretnie obserwować rozwój wydarzeń w mniej ciekawych chwilach. Artystyczne oko pana Krzysztofa wychwyciło najpiękniejsze chwile naszej uroczystości. Pan Krzysztof jest wysublimowanym obserwatorem, niektóre zdjęcia wybuchają dynamiką jak bąbelki szampana, a niektóre nabierają smaku z czasem, jak dobre wino w piwnicy. Podczas sesji zdjęciowej po weselu spędziliśmy razem miły dzień, nie czuliśmy się zestresowani, pan Krzysztof nie narzucał swojej woli jak Hitchcock czy Tarantino, spokojnie podążał za nami jak Wajda, a my po prostu się bawiliśmy. I to jest tajemnica pana Krzysztofa - nie wymaga gry, afirmuje naturalność, pozostawia przestrzeń zdjęcia dla Młodej Pary - to jest klucz do perfekcyjnych zdjęć ślubnych. Panie Krzysztofie, bardzo Panu dziękujemy!!! To dzięki Panu wieczorami powracamy do najpiękniejszego dnia w naszym życiu. Gorąco wszystkim polecamy!!!!!

Joanna & Grzegorz

Zdjęcia ślubne to wizytówka każdej Pary Młodej, która zostaje na lata. Warto wobec tego zadbać o jak najwyższą jakość pamiątki. Wybór fotografa, który spełni wszystkie oczekiwania nie należy z pewnością do najprostszych. Nie chodzi przecież tylko o odpowiednią scenerię, doskonały sprzęt i ładną pogodę, ale przede wszystkim o miłą atmosferę, o której będą następnie przypominały wspólnie wypracowane zdjęcia. Nasza współpraca z Panem Krzysztofem zaowocowała trzema świetnymi sesjami zdjęciowymi. W przeciwieństwie do większości wrocławskich fotografów ślubnych, Pan Krzysztof nie ustala z góry ścisłej liczby zdjęć, starając się aby jak najwięcej ujęć trafiło do rąk Pary Młodej. Do każdego podchodzi indywidualnie, spontanicznie realizując sesje. Z entuzjazmem wysłuchuje propozycji scenerii, wychodząc także z własną inicjatywą. Dużym plusem, istotnym zwłaszcza w przypadku zapracowanych par jest elastyczne dobieranie daty zdjęć. Bez problemu można także przełożyć wcześniej zaplanowaną sesję zdjęciową. Z przyjemnością będziemy powracać do uwiecznionych chwil, otwierając ślubny album. Możemy wobec tego z czystym sumieniem polecić Pana Krzysztofa i z tego miejsca raz jeszcze gorąco dziękujemy za współpracę !

Marcelina & Jakub

Dziękujemy Panu Krzysztofowi za to, że był z Nami w tak pięknym dniu! Sposób w jaki potrafił uwiecznić najważniejsze dla Nas, i Naszej rodziny momenty sprawiają, że często wracamy do nich wspólnie oglądając zdjęcia pełne radości i wzruszeń 🙂 Będziemy polecać każdemu ! 🙂

Monika i Janek

Współpraca z Panem Krzysztofem od samego początku była bardzo profesjonalna. Przed ślubem ustaliliśmy szczegóły dotyczące ceremonii, wesela oraz sesji ślubnej. Pan Krzysztof nie narzucał swoich wizji, a jedynie podrzucał ciekawe pomysły oraz sugestie związane ze zdjęciami. Podczas całego wesela bardzo przychylnie reagował na nasze prośby i wykonywał zdjęcia zgodnie z naszymi życzeniami. Sesja zdjęciowa odbyła się w wymarzonym dla nas miejscu i nawet chwilowy deszcz nie przeszkodził Panu Krzysztofowi w uchwyceniu pięknych momentów, z nami w roli głównej. Końcowy efekt, przepiękne albumy oraz prezentacja z wybranym przez nas podkładem muzycznym, zachwycił całą nasza rodzinę i robi furorę do dziś 🙂 Jesteśmy szczęśliwi, że mogliśmy współpracować z tak zdolnym fotografem, który pięknie udokumentował jedne z najcudowniejszych chwil naszego życia.

Agata & Michał

Jako osoby, które na co dzień stronią od ujęć w obiektywie aparatu, dzięki Krzysztofowi przeżyliśmy niesamowitą przygodę z aparatem, w rezultacie której powstało wiele wspaniałych zdjęć. Jeżeli można byłoby określić Krzysztof w jednym zdaniu to- profesjonalizm i osobowość. Profesjonalizm sprawia, że otrzymuje się zachwycające, niepowtarzalne i wzruszające zdjęcia. Osobowość natomiast przyczynia się do tego, iż współpraca z Krzysztofem to czysta przyjemność. Swoim spokojnym usposobieniem tworzy przyjazną i życzliwą atmosferę, która powoduje niesamowicie pozytywne emocje. Krzysztof to nie tylko fotograf, ale przede wszystkim dżentelmen w każdym calu, zawsze dyskretnym i zarazem pomocnym. Swoją pracę wykonuje z należytą precyzją, oddaniem i zamiłowaniem. A co za tym się kryje, efekty pracy są wprost zachwycające. Ujęcia przemyślane, niepowtarzalne z ukrytym przesłaniem, w całości stanowią wspaniałą opowieść nasyconą emocjami. Końcowe efekty pracy w postaci foto albumów przeszły nasze najskrytsze oczekiwania. Otrzymaliśmy wspaniałą pamiątkę, za co jesteśmy niezmiernie wdzięczni. Polecamy Krzysztofa wszystkim, którzy cenią sobie jakość usług na najwyższym poziomie.

Daniela i Władysław