Mam na imię Krzysiek. Początki mojej przygody z fotografią zaczęły się zupełnie banalnie, kupiłem pierwszy aparat i zapragnąłem fotografować naszą piękną przyrodę. Zachwyt nad pięknem otaczającego nas świata z czasem przerodził się w pragnienie fotografowania ludzi, ich przeżyć, emocji, tego co ulotne ale jednocześnie budujące historię każdego z nas. I tak doszedłem w swoich poszukiwaniach do fotografii ślubnej.

Będąc tego wyjątkowego dnia blisko młodej pary, mam możliwość zarejestrowania ich emocji, gestów, tego wszystkiego co dzieje się wokół nich i składa się na historię dnia zaślubin który będą wspominać do końca życia. Elementem najbardziej mobilizującym i skłaniającym mnie do dużej uwagii jest świadomość niepowtarzalności tego co się dzieje, tego że nic nie można powtórzyć, zatrzymać, odtworzyć jeszcze raz.

W swojej pracy staram się być niewidoczny tego dnia, ingeruję jedynie w wyjątkowch sytuacjach, staram się być jedynie uważnym obserwatorem tego co dzieje się przed obiektywem. Jeśli w moich fotografiach odnajdujesz coś co przyciąga Twoją uwagę, napisz, zadzwoń, może razem stworzymy niezwykłą historię.