Fotografia ślubna Wrocław


Fotografia ślubna Wrocław

Skoro się tu znaleźliście, zgaduję, że szukacie specjalisty od fotografii ślubnej z Wrocławia lub okolic. Jestem do Państwa dyspozycji. Nazywam się Krzysztof Koźmiński i fotografię ślubną traktuję nie tyle – co pracę – ile powołanie. Dlatego też podstawą jest dla mnie to, że robię to, co lubię, dlatego też wkładam w to całe swoje serce. W zamian mogę odkryć głęboko ukryte pokłady Waszej energii i uwiecznić je na zdjęcia. Dzięki temu fotografie przeze mnie wykonane są oryginalne i pełne emocji, których przecież nie brakuje na żadnym weselu, bo towarzyszą one nie tylko Parze Młodej, ale również Państwu Starszym, Rodzicom, Matkom i Ojcom Chrzestnym, Dziadkom czy w końcu weselnym gościom.

Ze swojej strony oferuję Państwu wiele zdjęć, które będą najlepszą pamiątka z tej uroczystości. Wykonuję je, bazując na własnym doświadczeniu, jak również odnosząc się do wskazówek, próśb i porad moich Klientów. Jeśli macie jakieś pytania, czy wymagania chętnie się z nimi zapoznam i zrobię wszystko, aby spełnić je w 100%. Najlepszą oceną wykonanej przeze mnie pracy jest Państwa satysfakcja.

Dlatego z wielką starannością, spokojem i pasją wykonam zdjęcia przedstawiające Wasze przygotowania, samą ceremonię ślubną, jak i przyjęcie weselne. Kiedy emocje już nieco opadną, razem wybierzemy się na sesję w plenerze. Miejsce sesji plenerowej wybieracie Państwo osobiście, choć również i na tym etapie jestem do dyspozycji, oferując wiele ciekawych i oryginalnych pejzaży, zamków czy innych konstrukcji nadających się do tego idealnie.

Zapraszam Serdecznie – Fotografia Ślubna Wrocław – Krzysztof Koźmiński.

Chalk_facebookChalk_pinterest

Nowości na blogu

 

Zapisz

Zapisz