Fotograf weselny Wrocław


Fotograf weselny Wrocław

Jeśli interesuje Was fotograf weselny z Wrocławia, zapraszam Serdecznie! Nazywam się Krzysztof Koźmiński i z pełnym przekonaniem mogę stwierdzić, że fotografia ślubna jest moją pasją. Od zawsze lubiłem robić zdjęcia, ale największą radość daje mi fotografowanie Pary Młodej wraz z bawiącymi się na ich weselu gośćmi. Mam w tym duże doświadczenie i pomimo kilkuset tego typu przyjęć nie czuję się wypalony, a każda kolejna jest nowym doświadczeniem i miłym, ciekawym wspomnieniem.

Czy jestem wyjątkowym fotografem ślubnym? Trudno określić? Wierzę jednak, że to, co robię, przychodzi mi z taką łatwością i pasją, że wykonane przez mnie zdjęcia w pełni usatysfakcjonują moich Klientów. Najlepszą oceną mojej pracy jest ich zadowolenie i wdzięczność. Każda pochlebna opinia cieszy i motywuje do dalszej wytężonej pracy.

W pakiecie ślubnym wszystkim Młodym Parom poza zdjęciami z ceremonii ślubnej czy przygotowań do wizyty w domu sakralnym, jak i przyjęcia weselnego oferuję również niesamowite i oryginalne sesje w plenerze. Plener odbywa się w miejscu zasugerowanym przez Państwa lub jednym z miejsc, które Państwu przygotuję. Doskonale wiem, że czas w takiej sytuacji nie jest dobrym doradcą. Tak więc nie zamykam się tu na konkretne ramy czasowe. Zdjęcia w plenerze to jedna z najlepszych pamiątek weselnych. Dlatego też poświęcimy na to tak wiele czasu, aż uzyskamy efekt zadowalający obie strony.

Zapraszam do współpracy. Mimo że figuruję jako fotograf weselny Wrocław, to z wielką chęcią obsługuję też przyjęcia weselne w okolicach, a nawet w zupełnie innych zakątkach Polski.

Chalk_facebookChalk_pinterest

Nowości na blogu

 

Zapisz

Zapisz