Fotograf ślubny Wrocław

[vegas id=6310 fade=3000 delay=4000 overlay= arrows=yes autoplay=yes poster=yes]
[vegas id=6311 fade=3000 delay=5000 arrows=no autoplay=yes poster=no random=no]

Fotograf ślubny Wrocław

Ze swoją ofertą jako Krzysztof Koźmiński – fotograf ślubny Wrocław i okolice, chciałbym wyjść do wszystkich par narzeczeńskich, którym zależy na zakontraktowaniu sumiennego i profesjonalnego fotografa weselnego, dla którego obsługa wesela to nie tyle praca, ile pasja i ogromna frajda. Dziś po kilku latach w zawodzie nie mam wątpliwości, że wybrałem właściwie, a największą nagrodą za ciężką pracę są miłe słowa moich klientów.

Mogę Państwu zagwarantować, że fotografia ślubna w moim wykonaniu jest jedyna w swoim rodzaju i niepowtarzalna. Zapraszam więc wszystkie przyszłe Młode Pary, które cenią sobie dobre zdjęcia i zarazem wzorową atmosferę współpracy. Na każdym jej etapie staram się doradzać i podpowiadać wierząc, że moje duże już bądź co bądź doświadczenie w czymś pomoże. Ostatnie zdanie zawsze należy jednak do moich Klientów. Wszak to Wasz dzień i to Wy jesteście tu najważniejsi. Dlatego też sugestie, wymagania, prośby są nie tylko wskazane, ale nawet i niezbędne. Głęboko wierzę, że tylko tak, na linii wzajemnego szacunku i porozumienia wypracujemy consensus, którego wynikiem są zdjęcia będące najlepszą pamiątką z Waszego wesela.

Poza zdjęciami ślubnymi, w skład których wchodzą fotografie z przygotowań, ceremonii ślubnej, jak i zabawy weselnej pakiet uzupełnia również sesja w plenerze. Tu również możecie zdać się na moje doświadczenie i znajomości. Znam wiele doskonale nadających się do tego miejsce nie tylko we Wrocławiu, ale i okolicach, a nawet innych zakątkach Polski. Mimo że jestem fotografem ślubnym z Wrocławia, obsługuję przyjęcia na terenie całej Polski od morza aż po góry.

Chalk_facebookChalk_pinterest

Nowości na blogu

 

Zapisz

Zapisz