Fotograf na wesele Wrocław


Fotograf na wesele Wrocław

Ślub to jeden z najważniejszych dni w Waszym życiu, w którym wszystko musi być dopięte na ostatni guzik. Warto, aby towarzyszył Wam przy tym profesjonalny fotograf ślubny, który na zdjęciach uwieczni przygotowania i samą ceremonię ślubną czy zabawę weselną. Oto jestem. Nazywam się Krzysztof Koźmiński i w całości poświęciłem się fotografii ślubnej tak bardzo, że stała się ona moją pasją, z której czerpię ogromną satysfakcję. Czy może jednak być inaczej, kiedy na każdym weselu wokół widzę tylu szczęśliwych i zakochanych?

Interesuje Cię sprawdzony fotograf na wesele we Wrocławiu lub okolicach? Zapraszam do siebie. Ze swojej strony mogę Państwu zagwarantować nie tylko „tętniące życiem” fotografie, które oddadzą towarzyszące Wam tego wyjątkowego dnia emocje. Jako fotograf ślubny zachęcam również do sesji narzeczeńskich czy koniecznie plenerowych. Znam wiele miejsc, które nadają się do tego znakomicie.

Normą jest, że sesje w plenerze wykonuje się dziś kilka dni czy nawet tygodni po zawarciu związku małżeńskiego. Takie też rozwiązanie proponuję swoim Klientom, choć ostateczna decyzja należy do Was. To Wy jesteście najważniejsi. Ja zobowiązuję się do tego, że dostosuję się do Waszych wymagań oraz prośb i sumiennie wypełnię powierzone mi obowiązki. Gwarantuję, że wykonane przeze mnie zdjęcia ślubne, które oferuję również w albumie internetowym z podkładem muzycznym, będą najlepszą pamiątką z Waszego wesela.

Krzysztof Koźmiński – fotograf na wesele (Wrocław, okolice, cała Polska). Zapraszam Serdecznie!!!

Chalk_facebookChalk_pinterest

Nowości na blogu

 

Zapisz

Zapisz